| |
|
HÍRLEVÉL · HÍRLEVÉL · HÍRLEVÉL

Havonta friss hírek, hasznos információk a jog és a jogvédelem világából - nem csak ügyfeleinknek.
Legutóbbi hírlevelünkből
- Mítosz, vagy valóság: Lehet-e járdán parkolni büntetlenül?
- Állás nélkül: a munkanélküli segély szabályozása
Önt is érdekli?
Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Korábbi hírleveleink »
|
Ügyfelünk írjaTisztelt Ügyvédnő! Nagyon megtisztelő volt számomra a korrekt és segítőkész munkája az én esetemben és ügyemben. ... Nagyon szépen köszönöm a segítséget és maradok továbbra is az Önök elégedett ügyfele. További levelek ügyfeleinktől »
|
|
|
Esélyegyenlőséget biztosítunk bárkivel szemben
Megjelent az EBU MAGAZIN 2003. decemberi számában
Új szolgáltatási ágazat jelent meg a hazai piacon az Önök cégének képviseletében, mely megoldást jelenthet a biztosítási, kárrendezési ügyek esetenként kaotikus helyzetében. Milyen ügyekben tudnak segítséget nyújtani ügyfeleiknek?
Gyakorlatilag bármilyen járművel kapcsolatos jogi probléma esetén képviselni tudjuk Ügyfeleink érdekeit. A gépjárművel kapcsolatos szerződéses jogvitákról kezdve, a gépjármű vezetésével összefüggő büntető- és szabálysértési eljárások esetén, a vezetői-, forgalmi engedéllyel kapcsolatos ügyekben, és természetesen minden Ügyfeleink által indított kártérítési ügyben. Szolgáltatásaink igénybevételével Ügyfeleink remekül kiegészíthetik CASCO biztosításaikat, mivel ezen biztosítás csupán jogalapot biztosít a kárigényre, azt azonban érvényesíteni is kell, cégünk pedig arról gondoskodik, hogy jogainak érvényesítése során munkatársaink, megbízott ügyvédeink és a velünk Európa-szerte együttműködő irodák jogászai egy emberként Önök mögött álljanak.
Milyen költségeket térít a jogvitákkal kapcsolatosan a D.A.S.?
Ügyfeleink helyett vállaljuk mindazokat a költségeket, amelyek jogos igényeinek érvényesítése folyamán szükségszerűen felmerülne, beleértve a konkrét káresetek lebonyolításával kapcsolatos költségeket, a jogi képviselő díjazását és költségeit, a bírósági eljárással kapcsolatos kiadásokat, költségeket, a tanúk és szekértők költségeit, az ítélet végrehajtásának költségeit, az útiköltséget a bírósági eljárás helyszínére, és a másik fél költségeit, amennyiben ennek megtérítésére kötelezik Ügyfelünket.
« Vissza a Rólunk írták oldalra |
|
D.A.S. tanulmányok
Lépjen be ügyfélazonosítójával és töltse le, vagy regisztráljon, és elküldjük Önnek a kért tanulmányokat! Kattintson ide a részletes listához »
Ízelítő tanulmányainkból:
Földrengés károk - 2011. február
Magyarország nem kimondottan földrengések által sújtott terület. Szerencsénkre... Azonban a közelmúltban mégis nagyobb erejű földrengés rázta meg az országot, melynek epicentruma Oroszlánynál volt. A földrengés főleg Oroszlány, Vértessomló, Környe és Várgesztes településeken okozott jelentősebb károkat. A legnagyobb károk különösen az ingatlanokban következtek be.
Jogi tájékoztató a vörösiszap-katasztrófa károsultjainak - 2010. október
A múlt héten bekövetkezett vörösiszap-katasztrófa hatalmas áldozatokat követelt. Tanulmányunkban szeretnénk segíteni mindazoknak, akik nem tudják, hogy az őket ért kár után milyen lehetőségeik vannak. A tanulmányban kitérünk arra, hogy hogyan, és kivel szemben érvényesíthetik kártérítési igényeiket, milyen lehetőségeik vannak, amennyiben rendelkeznek biztosítással, illetve mit tehetnek, ha nem volt szerződésük biztosító társasággal. Javaslatot teszünk arra is, hogy melyek legyenek az első lépések a károk felmérése során.
A lopás büntetőjogi értelmezése - 2010. szeptember
|
|
|